Posiadasz pomysł na aplikację i szukasz partnera do jego realizacji?
Proponujemy zaprojektowanie i wykonanie mobilnej aplikacji na najpopularniejszą platformę na rynku – Android. Ponadto możemy stworzyć kompletny serwis internetowy zintegrowany z mobilną aplikacją. Nie straszne nam funkcjonalności takie jak aktualności, lokalizacje, zdjęcia bądź galerie filmowe, katalogi produktów, powiadomienia push i wszelkie inne. Integracja z portalami społecznościowymi typu Facebook bądź Twitter? Żaden problem.

 

Tworzenie dedykowanych aplikacji mobilnych Android na zamówienie!

Aplikacje mobilne Android posiadają wiele zalet – w porównaniu do mobilnych stron działają zdecydowanie szybciej, a duża część ich funkcjonalności nie wymaga stałego połączenia z internetem. Posiadając własną mobilną aplikację możesz wysyłać do jej użytkowników wiadomości przypominające SMSy całkowicie za darmo! Szybko i łatwo możesz poinformować o nowej aktualności, o nowej promocji bądź też o innym ważnym wydarzeniu.
Aplikacje mobilne mogą zarabiać! Z racji ogromnej dostępności Sklepu Play dotarcie do nowej grupy użytkowników na całym świecie nie stanowi żadnego problemu. W zależności od Twojego wyboru – pobranie aplikacji może być płatne bądź też darmowe. Jednak nawet w przypadku aplikacji darmowych istnieje możliwość zarabiania, na przykład poprzez wyświetlanie reklam.

 

Tworzenie Aplikacji Android: